Turbiny
MultiRigo

Akcesoria

Części
zamienne

Zbiorniki

Turbiny MultiRigo

Turbiny MultiRigo to bardzo uniwersalne agregaty malarskie HVLP. Za ich pomocą można nakładać zarówno grunty i lakiery o niskiej lepkości, farby emulsyjne, lateksy, jak i systemy multikolorowe, jak Dialcolor czy płatki natryskowe (czipsy), gotele i wiele innych systemów dekoracyjnych.

Dzięki dużej wydajności powietrza i niskiemu ciśnieniu do minimum zostało ograniczone pylenie podczas pracy, a prosta obsługa, wszechstronność i niskie koszty eksploatacji sprawiają, iż są to idealne urządzenia na małe i średnia metraże. Dodatkowy osprzęt pozwala również rozbudować zestawy do zastosowań wielkopowierzchniowych.

Zobacz wszystkie modele...

Pistolety

Szeroki wybór pistoletów do turbin MultiRigo pozwala na nakładanie wielu systemów malarskich.  Dostępna, duża oferta dysz, ich niska cena oraz stożkowa budowa iglicy (nie trzeba wymieniać iglicy razem z dyszą) pozwalają na zbudowanie niewielkim kosztem optymalnego zestawu dla każdego wykonawcy. Wiele rozwiązań zastosowanych w pistoletach Rigo jest rewolucyjnych. Pozwalają one na zdecydowane ograniczenia pylenia podczas pracy i zwiększenie komfortu pracy.

Zobacz dostępne modele pistoletów...

Zbiorniki

Zbiorniki do turbin MultiRigo pozwalają na znaczne zwiększenie wydajności urządzeń. W zależności od potrzeb i możliwości zastosowania mamy do zaoferowania kilka rozwiązań. Można zakupić turbinę już ze zbiornikiem lub dokupić sam zbiornik i w ten sposób rozbudowań zestaw. W dowolnym momencie można wymontować w prosty sposób turbinę z zestawu i używać jej z pistoletem ze zbiornikiem dolnym czy górnym.

Zobacz ofertę zbiorników...

Akcesoria

Przewody powietrza o różnej długości i elastyczności, osłonki dysz i dysze do różnych produktów,piloty zdalnego sterowania, wózki, pasy, przewody farby, filtry powietrza...

Zobacz akcesoria...